Szkolny system zgłoszeń IT
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

SUKCES!

SUKCES!

IV MIEJSCE SP 204 w LII WOM !!!
10 października wraz panią Joanną Bieniewicz z ogromną radością uczestniczyłem w uroczystości podsumowania 52 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Z wielką dumą z rąk Pani Prezydent m. st. Warszawy Renaty Kaznowskiej i Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Janusza Samela odebraliśmy nagrodę dla Naszej szkoły za zajęcie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej LII WOM. (4 miejsce na 213 sklasyfikowanych szkół !!! ROBI WRAŻENIE )
Na ten sukces zapracowała cała społeczność sportowa Naszej szkoły. Pragnę baaardzo podziękować nauczycielom, trenerom, uczniom klas sportowych, ale i nie tylko, za trud i pracę włożoną w przygotowanie sportowe, które umożliwiło zajmowanie wyśmienitych lokat w wielu dyscyplinach, co przełożyło się na tak wysoką pozycję naszej szkoły. Nie mogę przy tej okazji nie wspomnieć o medalach, które zdobyli Nasi lekkoatleci pod wodzą Pani Joanny Bieniewicz i Pana Roberta Redestowicza , które wniosły największy dorobek punktowy.
Jakie medale spytacie? Przypomnę: MISTRZOSTWO Warszawy w LA w kategorii chłopców i III miejsce w LA w kategorii dziewcząt. (w tej rywalizacji sklasyfikowanych było prawie 60 szkół).
Jesteśmy ogromnie dumni z tego sukcesu, wszak Warszawska Olimpiada Młodzieży to trwające przez cały rok rozgrywki sportowe, w której młodzież szkolna rywalizuje w trzech kategoriach – dzieci, młodzieży i liceów. W poszczególnych dyscyplinach sportu po przeprowadzeniu dzielnicowych eliminacji, mistrzowie w danych dyscyplinach, rywalizują w WOM z mistrzami innych Dzielnic. O randze imprezy świadczy ponad 10 000 uczestników w finałach i 70 000 uczestników w dzielnicowych eliminacjach, w skali samej Warszawy, co w swoim przemówieniu w hali CRS Bielany podkreślała zastępczyni Prezydenta M.st. Warszawy – Renata Kaznowska i Prezesa SZS Jan Dorosiewicz.
Rozpoczęła się już kolejna LIII edycja WOM, w której mamy już pierwsze sukcesy. Odeszli od nas gimnazjaliści, którzy wydźwignęli szkołę tak wysoko w klasyfikacji. Parę lat szkolenia zamieniło się na konkretny sukces. Przed ósmoklasistami potężne wyzwanie, poprzeczka zawisła wysoko.  Na pewno będziemy się starali ją przeskoczyć!

Ze sportowym pozdrowieniem
Sławomir Iwański

Data dodania: 2019-10-28 00:33:26
Data edycji: 2022-05-17 12:39:07
Ilość wyświetleń: 1043
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej