Szkolny system zgłoszeń IT

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Odpowiedzi na zadane pytania

obszar: rekrutacja do klas 4 sportowej

Mam pytanie o zakres punktów który uczeń musi osiągnąć z poszczególnych ćwiczeń. Czy jest limit kiedy ćwiczenie uznaje się za nie wykonane wystarczająco dobrze?
Zasady punktacji są opisane w dziale "rekrutacja do klasy 4". W każdej próbie jest do zdobycia 100 punktów. Łącznie ze wszystkich prób na poszczególnym etapie edukacyjnym można uzyskać: · SZKOŁA PODSTAWOWA – 700 punktów (400 z prób motorycznych + 300 punktów z  prób technicznych) Wynik końcowy obliczamy dzieląc sumę wszystkich uzyskanych punktów z prób motorycznych oraz technicznych przez liczbę prób. Zatem na wynik końcowy składa się maksymalnie liczba 100 punktów. 
Jaki był poziom punktów w poprzednim roku od którego uczniowie zakwalifikowali się do klasy sportowej?
W poprzednim roku próg rekrutacji wynosił 60 pkt. 
Chciałabym poznać kryteria jakie trzeba wykonać w przypadku ćwiczeń z piłką do kosza

Rzut do kosza Cel: Próba oceny prawidłowej koordynacji ruchowej, skuteczności rzutów. Przebieg: Ćwiczący staje z piłką blisko i naprzeciwko kosza. Na sygnał „start” rozpoczyna wykonywanie rzutów do kosza przez 30 sekund w dowolny sposób w bliskiej odległości od kosza (Ryc. 2). Czas wykonania: 30 sekund Wynik: Ocena ekspercka (2 trenerów – każdy może przydzielić do 50 punktów). Każdy zostaje poddany ocenie. Oceniana umiejętność prawidłowego wykonania elementów technicznych

Zapraszamy do dzaiłu próba sprawności fizycznej

Data dodania: 2022-03-29 10:44:31
Data edycji: 2022-03-29 10:49:18
Ilość wyświetleń: 264
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook