Szkolny system zgłoszeń IT
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

RODO

SZANOWNI RODZICE! 

Zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), Szkoła ma obowiązek przekazać rodzicom wychowanków informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa o tym, że dane Państwa dzieci przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa. W związku z powyższym informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich przetwarza dane osobowe wychowanków (w tym dane osobowe ich rodziców lub opiekunów) zarówno w związku z realizacją przepisów prawa, tj. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 59 ze zm.), jak i na podstawie zgód na przetwarzanie danych osobowych, do celów związanych z promocją szkoły.

Administratorem danych osobowych wychowanków jest Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich z siedzibą: Bajkowa 17/21, 04-855 Warszawa

Pełna treść informacji o celach i zakresach przetwarzania danych osobowych wychowanków i ich rodziców lub opiekunów prawnych, o prawach osób, których dane dotyczą, w tym także o prawie do wniesienia skargi, zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły oraz będzie rozpowszechniana wśród rodziców i opiekunów.

Posiadają Państwo prawo dostępu do właściwych danych, ich sprostowania, a w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, do ich usunięcia.

 

SZANOWNI KANDYDACI DO PRACY

Informacja o RODO dla WAS w poniżej, w plikach do pobrania :)

 

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z nowymi przepisami praw w zakresie ochrony danych osobowych, Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich wyznacza Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IOD):

Pani Kamila Rudzińska

e-mail: iod.wawer@edukompetencje.pl

 

Data dodania: 2019-09-02 11:33:14
Data edycji: 2024-01-05 13:39:58
Ilość wyświetleń: 2012
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej