Szkolny system zgłoszeń IT

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
04-855 Warszawa
ul. Bajkowa 17/21 
tel. 22 277 10 71 
tel. 22 277 10 72
 
Sekretariat

Marzena Dymowska

tel. 22 277 10 71

 

Bożena Miros

tel. 22 277 10 72

 

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek, środa 7:30-17:00

wtorek, czwartek, piątek 7:30-16:00

 

W godz. 12:00-14:00 sekretariat nie przyjmuje interesantów.

W dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych sekretariat przyjmuje w godzinach od 8:00 do 16:00.

 

Opłata skarbowa /rozporz. MEN z 28 maja 2010r./ za wydanie:

  • 26 zł – duplikatu świadectwa
  • 9 zł – duplikatu legitymacji szkolnej

Duplikaty wystawiane po okazaniu wpłaty na konto:
Szkoły Podstawowej nr 204 
Warszawa 04-855 
ul. Bajkowa 17/21

66103015080000000550997002

 

Dział kadr

Joanna Świejkowska

JSwiejkowska@eduwarszawa.pl 

tel. 22 227 10 77

 

Świetlica

czynna codziennie w godz. 7:00 - 17:30

Kierownik świetlicy: mgr Agnieszka Głowacka

AGlowacka@eduwarszawa.pl

 

Biblioteka

biblioteka.sp204@eduwarszawa

Biblioteka jest otwarta:

poniedziałek - czwartek 08:00 - 16:00

piątek 08:00 - 15:00

Kierownik  biblioteki: mgr Monika Grabowska

Mo.Grabowska@eduwarszawa.pl

 

Szkolny Administratorzy Dziennika Elektronicznego Librus

mgr Aleksandra Orzeł Zastępca Dyrektora

AOrzel@eduwarszawa.pl 

mgr Monika Lubowicka-Cieślak

MLubowicka@eduwarszawa.pl

 

Administratorzy szkolnej strony www

mgr Anna Borkowska-Biedrzycka

AnBorkowska@eduwarszawa.pl

mgr Agata Grzelak

AGrzelak@eduwarszawa.pl

 

Kierownik gospodarczy

Bernadetta Lipka  w godz. 8:00 do 16:00 

Bernadetta.Lipka@eduwarszawa.pl

tel. 22 277 10 73

 

Kierownik stołówki

Renata Wirtek w godz. 6:30 do 14:30

rwirtek@eduwarszawa.pl

tel. 22 277 10 85

tel. 782 090 056

 

Pielęgniarka

Urszula Górska

pon.- czw.   godz. 7:45 - 16:00

piątek         godz.  7:45 - 14:45

UGorska@eduwarszawa.pl

urszula.gorska@zoz-wawer.waw

tel. 22 277 10 81

 

Najem powierzchni sportowych

Anna Falzmann

AFalzmann@eduwarszawa.pl 

tel. 22 227 10 74

 
 
Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2022-09-29 15:10:05
Ilość wyświetleń: 23309
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook