Szkolny system zgłoszeń IT
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Konsultacje dla uczniów, wychowanków i ich rodziców 

 

ustawa z 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (tekst jedn.: Dz.U. z 2021 r., poz. 1762 ze zm.) - art. 42 ust. 1, ust. 2f 

 

Prosimy o wcześniejszą informację o potrzebie spotkania się z nauczycielem za pomocą systemu Librus. 

Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024 obowiązujące w II półroczu.

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Abramowicz Małgorzata

wtorek

10:30 - 11:30

Aftyka Paweł

poniedziałek

7:00 - 8:00

Bałabuch  -  Kulczyńska Beata

wtorek

12:00 - 13:00

Bańkowska Lidia

poniedziałek

14:45 - 15:45

Bieniewicz Joanna

środa

08:55  -  09:40

Błaszczyk Anna

środa

7:00 - 8:00

Borzym  -  Paprocka Teresa

piątek

13:45  -  14:45

Brzozowska Martyna

piątek

14:45  -  15:45

Charyta - Galas Beata

piątek

14:00 - 15:00

Cyranowska Elżbieta

środa

14:45 -  15:45

Czujkowska Natalia

poniedziałek

10:45 - 11:45

Dejniak Agnieszka

piątek

16:30  -  17:30

Fronczak Małgorzata

wtorek

7:00 - 8:00

Gajos Krzysztof

środa

08:55 - 9:40

Gawenda Patrycja

czwartek

08:50 - 09:50

Gąsowska Krystyna

środa

14:00   -  14:45

Głowacka Agnieszka

poniedziałek

11:00 - 12:00

Godlewska Hanna

poniedziałek

11:30  -  12:30

Goławski Andrzej

poniedziałek

16:00 - 17:00

Górska Anna

piątek

07:30  -  08:30

Grzelak Agata

wtorek

7:00 - 8:00

Gutkowska Czesława

wtorek

13:00  -  14:00

Inglot Urszula

środa

14:45 - 15:30

Jankowska Jowita

piątek

15:50 -  16:50

Janus s: Bernadetta

poniedziałek

10:30 - 11:30

Jarzyńska Katarzyna

poniedziałek

15:30  -  16:30

Kaczanowska Katarzyna

czwartek

07:55 - 08:55

Karlak Łukasz

poniedziałek

08:55 -  9:40

Kawiecki Grzegorz

wtorek

9:50 - 10:50

Kąkol Karolina

poniedziałek

14:00 - 15:00

Kołaczkowska Marlena

piątek

7:00 - 8:00

Kowalczyk Marzena

piątek

15:45 - 16:30

Krzewska Jolanta

wtorek

13:45 -  14:45

Kucharski Dominik

środa

11:30 - 12:30

Kwaśniak Barbara

poniedziałek

12:55 - 13:40

Kwiecień Urszula

poniedziałek

10:00  - 11:00

Lech Beata

środa

13:45  -  14:45

Lemiszewska Elżbieta

środa

13:00  -  14:00

Magdalena Liebert

wtorek

7:00-8:00

Lipińska Renata

wtorek

11:10 - 11:40

Logińska Anna

czwartek

11:50 - 12:35

Lorenc Paulina

środa

12:00  -  14:00

Ludwiniak Agata

piątek

7:00  -  8:00

Łabęcka Maria

poniedziałek

7:10 - 7:55

Łysiak Katarzyna

poniedziałek

07:00 - 08:00

Maksymowicz Joanna

środa

11:00  -  12:00

Maliszewska - Jedynak Jolanta

poniedziałek

13:50  -  14:50

Michałowska Małgorzata

piątek

7:00 -  8:00

Milik - Sztuka Dorota

wtorek

10:45  -  11:45

Nagrodzka Renata

piątek

12:45 - 13:45

Napiórkowska Joanna

piątek

11:40 - 12:40

Nieć Dorota

środa

10:40 -  11:40

Nikiel - Zentala Monika

czwartek

14:45-15:45

Opalińska Anna

piątek

15:00 - 16:00

Puchalska Małgorzata

środa

08:00 - 9:00

Pulik - Twarowska Renata

środa

12:35  -  13:35

Redestowicz Robert

środa

08:00  -  8:45

Smolińska Gabriela

środa

8:45 - 9:45

Sommer Iwona

wtorek

15:40 - 16:40

Strzałkowska Joanna

piątek

8:00 -  9:00

Suchocka Agnieszka

piątek

7:00 -  8:00

Sulich ks: Kamil

wtorek

7:00  -  8:00

Szaja Bożena

czwartek

14:45 - 15:45

Szostak Elżbieta

czwartek

12:00 - 13:00

Śmietanka Renata

środa

14:00 - 15:00

Tul Joanna

czwartek

15:00  -  16:00

Walewska Wioletta

wtorek

14.45-15.45

Wyczółkowska Ewa

czwartek

12:30  - 13:30

Zając Magdalena

czwartek

9:30  -  10:30

Zakrzewska Danuta

poniedziałek

10:30 - 11:30

Zientara Anna

czwartek

13:40 - 14:40

 

Data dodania: 2022-09-29 11:07:18
Data edycji: 2024-02-07 12:40:22
Ilość wyświetleń: 2120
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej