Szkolny system zgłoszeń IT

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

 

Wykaz komercyjnych zajęć pozalekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 204 w roku szkolnym 2021/2022 – "BAJKOWA"

SALA GIMNASTYCZNA

 

Wynajmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

KSW BUSHI

Karate

603-683-072

 

16.00-17.00

 

16.00-17.00

 

 

FOOTBALL KIDS
Patryk Maksymowicz
785-499-842

17.30-19.30

       
 

ALEXiA
Taniec
509-490-867

   

17.30-19.30

 

17.30-19.30

 

UKS NEKO
Judo
502-422-454

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

 
 

JUMP FREERUNNING
Parkour
601-343-282

 

19.15-21.15

 

19.15-21.15

 
 

WING TSUN

Kung Fu
533-285-220

   

19.45-21.15

 

19.45-21.15

SALE LEKCYJNE

sala

Wynajmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

9

"SAX-FORT" Niepubliczna Szkoła Muzyczna IStopnia

501-814-304

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

3

PRACOWNIA AKWARELA Warsztaty malarstwa i rysunku

609-664-337

 

16.40-17.40

     

1

SZLAM I WAŁEK
Warsztaty ceramiczne
 501-242-709

       

14.55-15.40

 

 

HALA SPORTOWA

 

Wynajmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

UKS WAWER

lekkoatletyka, koszykówka

517-827-176

15.45-17.15

 

 

15.45-17.15

 

 

ALEXiA
taniec
509-490-867

17.30-20.30

 

 

 

 

 

AKRO-GYM
akrobatyka
600-936-240

 

 

16.30-20.30
 

 

16.30-20.30

 

FOOTBALL KIDS
Patryk Maksymowicz
785-499-842

 

 

17.30-19.30

 

 

 

WUWU PROJEKT
Wiktor Sierociński
koszykówka dziewcząt
509-836-025

 

 17.30-19.00  

 

 17.30-19.00

 

BOISKO, HALA PNEUMATYCZNA (BALON)

 

Wynajmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

AKADEMIA PIŁKARSKA

MŁODE ORŁY

piłka nożna chłopców

606-761-997

15.40-17.40

16.40-17.40

 

16.40-17.40

 

 

KS DIAMONDS ACADEMY
piłka nożna dziewcząt
502-159-030

17.40-20.40

 

17.40-20.40

 

 

 

 

Data dodania: 2019-10-30 09:20:16
Data edycji: 2021-10-11 15:23:31
Ilość wyświetleń: 3159
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook