Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Olimpiada o Puchar Mazowsza w Lekkiej Atletyce U12 i U14 - 13.09.2020r. Teresin

Uczniowie Naszej szkoły, zawodnicy UKS Wawer ZS70 na Olimpiadzie o Puchar Mazowsza w Lekkiej Atletyce
13 września br. dwudziestu zawodników naszego klubu rywalizowało w zawodach lekkoatletycznych o Puchar Mazowsza w podwarszawskim Teresinie. Zdobyliśmy łącznie 11 medali w tym dwa najcenniejsze: Zosi Markuszewskiej w biegu na dystansie 600m z wspaniałą „życiówką” 1.53.20 oraz Stanisława Mączyńskiego w biegu na dystansie 300m. Warunki pogodowe oraz doskonała organizacja zawodów sprzyjała w zdobyciu medalowych miejsc. Srebrne medale wywalczyli: Zuzanna Porembna, Czech Gustaw i Mikołaj Dolny w rzucie piłką palantową; Radosław Przybysz w skoku wzwyż; Mateusz Cabaj w biegu na dystansie 1000m. Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji przy dopingu kolegów. Brązowe krążki zdobyli: Krystyna Dakowska i Przemysław Liszewski w skoku wzwyż; Zuzanna Lubaniak i Ksawery Mrówczyński w biegu na 60m. Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych i rekordów życiowych.
Po długim okresie posuchy w końcu mogliśmy wystartować w zawodach LA, okazało się, że forma Nam nie uciekła
Data dodania: 2020-09-24 11:46:49
Data edycji: 2022-05-19 15:37:10