Szkolny system zgłoszeń IT
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Spotkanie z Panem Burmistrzem :)

Spotkanie z Panem Burmistrzem :)
W dniu 20 czerwca 2022r. w Urzędzie Dzielnicy Wawer odbyło się spotkanie Naszych najbardziej utytułowanych sportowców wraz z trenerami z Panem Burmistrzem Dzielnicy Wawer oraz Naczelnikiem Wydziału Kultury i Sportu Panem Radosławem Ziółkowskim.
A było się czym chwalić??? Zdobycie Mistrzostwa Polski i Mazowsza w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt oraz w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, IV Miejsce na Mazowszu w czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców oraz wiele indywidualnych sukcesów lekkoatletycznych naszych zawodników w rywalizacji klubowej zobowiązuje do wytężonej pracy.
Dokładając do tego osiągnięcia w zawodach drużynowych – Mistrzostwo Mazowsza w Piłce Nożnej Dziewcząt, Mistrzostwo Warszawy w Piłce Nożnej Dziewcząt, Wicemistrzostwo Warszawy w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców pozwala na postrzeganie SP 204 Bajkowo na Bajkowej i klubu UKS WAWER ZS70 jako ośrodka prężnie szkolącego dzieci i młodzież, a co najważniejsze szkolącego wszechstronnie.
Trudno nie wspomnieć przy tej okazji również o Mistrzostwie Warszawy w Lekkiej Atletyce Chłopców w kategorii młodzież i 6 miejscu ich koleżanek.
Po prezentacji zawodników o ich osiągnięć i podziękowaniach okres roztrenowania się rozpoczął??
Data dodania: 2022-07-04 12:09:41
Data edycji: 2022-09-06 23:26:50
Ilość wyświetleń: 317
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej