Szkolny system zgłoszeń IT

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PIKNIK INTEGRACYJNY 14.05 - INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

PIKNIK INTEGRACYJNY 14.05 - INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

Sobota w Szkole? Czemu nie!
Już jutro 14 maja w godzinach 12:00-18:00 zapraszamy na Piknik Integracyjny MOC POZYTYWNEJ ENERGII

Co nas czeka?

• Atrakcje 7 WYSP - na każdej inne zadanie do wykonania
• Występy Naszych Utalentowanych Uczniów – śpiewamy, tańczymy, pokazujemy nasze pasje sportowe
• Gramy w piłkę nożną – Turniej pełen pozytywnych emocji
• Gramy w koszykówkę i sprawdzamy ile razy trafimy za 3 punkty
• Skaczemy z Jump Parkour
• Malujemy na ogromnych kartonach
• Jesteśmy EKO z kółkiem ekologicznym dbamy o środowisko
• I love Bajkowa – nowe pozytywne gadżety
• Bawimy się po angielsku z Early Stage i Szkołą Języków Obcych  Enjoy
• Robimy pamiątkowe zdjęcia w fotobudce
• Konkursy z nagrodami
• Stoiska klasowe - na słodko i słono
• i……. CEGIELNIA !!!! :), wiele atrakcyjnych nagród do wygrania, cegiełka za jedyne 10zł a jaaaakie wygrane! :)

 

Poniżej harmonogram Występów- część na boisku do koszykówki, część na scenie. Już nie możemy się doczekać!

BOISKO

12:30 – 12:40 1C
● Wspólny występ akrobatyczny
1. Liliana Erlich
2. Nadia Pleskowicz
3. Kornelia Łyko
4. Jagoda Wielądek
5. Blanka Pawłowska

12:45 – 13:00 2C
● Pokaz karate: Ola Liszewska
● Pokaz akrobatyczny: Lena Sasin

13:00 – 13:05 7C
● Taniec indywidualny: Lena Karlak

13:10 – 13:20 ALEXIA
Pokazy taneczne:
● Grupa Biedronki
● Grupa Piratki

13:25 – 13:30 6C
● Pokaz karate: Iga Rogowska

SCENA

13:30 – 13:40 2A
● Występ muzyczny (gra na keyboard): Aleksandra Śliwińska
● Występ muzyczny (gra na keyboard):
Maja Kowalczyk

13:40 – 13:45 2C
● Występ wokalny : Ania Biedrzycka – piosenka „Drogi proste” zespołu Kwiat Jabłoni

13:45 – 13:50 3C
● Występ muzyczny Jakub Włoś (gra na akordeonie utworu pt. „Szewc”)

13:55 – 14:00 7C
● Taniec indywidualny: Lena Karlak

14:35 – 14:55 - Kółko teatralne
● Pani Urszula Inglot - castingu do musicalu:

1. Ola Karp
2. Staś Durbajło
3. Alek Karbowski
4. Nina Chada
5. Julia Olszewska
6. Dagna Kinal
7. Zosia Skorek
8. Zosia Czuba
9. Lidka Ceklarz
10. Ania Domaradzka
11. Natalia Chwałek
12. Krzysztof Goławski
13. Wiktor Borowicz
14. Pola Leńkowska
15. Natalka Kiełczewska
16. Oliwia Prusek
17. Maja Frelek
18. Laura Bąk

15:30 – 15:35
● TANIEC WSPÓLNY prowadzi Lena Karlak z 7C

Przypominamy, że Dzieci przebywają na pikniku pod opieką lub za zgodą Rodziców.

 

 

 

Data dodania: 2022-05-13 10:38:35
Data edycji: 2022-05-13 13:12:21
Ilość wyświetleń: 189
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook