Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia

25 listopada – w ten dzień przypada święto pluszowego misia.

Z tej właśnie okazji biblioteka szkolna zorganizowała po raz kolejny konkurs na najpiękniej i najoryginalniej przebranego misia.

Jak zwykle misie były oceniane w dwóch kategoriach: miss i mister misiowych piękności.

Jury nie miało łatwego zadania, bo wybranie tych kilkunastu najpiękniejszych spośród stu czterdziestu siedmiu misiowych elegantek i przystojniaków wcale nie było proste.

Po wielu godzinach obrad i dyskusji komisje zakończyły głosowanie i  zostali wyłonieni zwycięzcy.

Gratulujemy wygranym i wyróżnionym misiom oraz ich właścicielom.

A kolejne wybory misiowych piękności już za rok

 

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

NAGRODY W KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ MISIĘ I MISIA OTRZYMALI:

 

Miejsce pierwsze:

Kategoria Najpiękniejsza Misia:

Nr 134 Wróżka Szczepan – Marcelina Murańska 6C

Nr 96 Pani Panda – Amelia Frąckiewicz 3A

Nr 142 Pocahontas – Wiktoria Szlendak 7A

 

Kategoria Najpięknieszy Miś:

Nr 20 Master Chef – Lena Jachimek 2C

Nr 118 Maciek – Kalina Zarzycka 6C

Nr 62 – Miś Mucha – Łukasz Kornela 2E

 

Miejsce drugie:

Misie dziewczynki:

Nr 75 Mimi – Karolina Jankowska 2B

Nr 93 Agatka – Jagoda Stolarska 1E

Nr 140 Zovi – Maja Kowalkowska 5A

 

Misie chłopcy:

Nr 64  Miś Zdziś - Ola Ogonowska 1C

Nr 37 Bajkuś – Natan Wiśniewski 2B

Nr 5 Pacjent – Asia Niedźwiedzka 1B

 

Miejsce trzecie:

Misie dziewczynki:

Nr 114 Księżniczka Róża –Maja Gretzinger 1A

Nr 55 Rubi – Klaudia Sitkiewicz 1A

Nr 40 Misia – Weronika Mazurek 1C

 

Misie chłopcy

Nr 141 Antek – Pola Gromek 5E

Nr 36 Spadochroniarz – Kuba Włoś 1C

Nr 130 Harry Potter - Andrzej Banaszek 3A

 

 

Wyróżnienia za charakteryzację

wraz z przyznaną kategorią:

 

 

Wyróżnienia pierwszego stopnia:

  • Ala – Aleksander Tuszyński 3C – Miś Czekoladka (nr 31)
  • Tusia – Kaja Byśkiniewicz 1A – Księżniczka (nr 124)
  • Nina – Magda Leńkowska 1A – Misia Krepinka (nr 33)
  • Misia – Lena Włoczewska 2B – Misia Strojnisia (nr 8)
  • Łyżwiarz – Kalinia Kozieł 5E (nr 59)
  • Sandy – Krzyś Paziewski 2B - Harleyowiec (nr 121)
  • Plum – Ada Redestowicz 1C – Misia Pływaczka (nr 43)
  • Andrzej – Franek Chmielecki 1B – Miś Czarodziej (nr 108)
  • Jerry Plażowy – Zosia Sitkowska 1A – Plażowicz (nr 17)
  • Szymek – Piotr Jabłoński 2D – Miś Okularnik (nr 61)
  • Karol – Helena Zaremba 3C – Miś Królewski (nr 19)
  • Błękitek – Bartek Domaradzki 3B – Miś Kosmonauta (nr 38)
  • Diabeł – Mateusz Gadecki 2B – Miś Pirat (nr 27)
  • Duży Miś – Zosia Karbownik – Oheim 2E (nr 78)
  • Tancerka – Tosia Haczyńska 3C – Misia Taneczna (nr 21)

 

 

Wyróżnienia drugiego stopnia

  • Róża – Zosia Grzeszczak 1E – Różowa Księżniczka (nr 98)
  • Jagoda – Ewa Fedorczuk 3D – Misia Folkowa (nr 44)
  • Białka – Łucja Mazurek 1C – Misia Szydełkusia (nr 39)
  • Berlinek – Julka Gołębiowska 5E – Miś Maluszek (nr 131)
  • Śnieżynka – Julia Jekiel 2B – Misia Mikołajka (nr 13)
  • Minia – Iga Biedulska 2D – Misia Tęczusia (nr 128)
  • Królowa Pszczółek – Ola Bardadyn 2E – Pracowita Pszczółka (nr 136)
  • Beth – Zosia Gołaszewska 7A – Misia Baletnisia (nr 143)
  • Natalka – Ola Słysz 1E – Misia Ukochana (nr 82)
  • Legionista – Ignacy Tobor 3A – Miś Kibic (nr 97)
  • Brudi – Iga Cywińska 1C –Miś Czarnuszek (nr 41)
  • Mikolaj – Mikołaj Gromek 2AC – Miś Mumia (nr 66)
  • George – Laura Ładyńska 6C – Miś Błekitna Czapeczka (nr 2)
  • Krzyś – Tomek Sypowicz 2E – Miś Polski Kibic (nr 132)
  • Fredek – Piotr Makowski 2B – Miś Zaczapkowany (nr 6)
  • Zuzia – Karolina Sapieżyńska 2AC – Misia Królisia (nr 72)
  • Misia – Natalia Markowska 2A – Misia Ludowa (nr 52)
  • Błękitka – Nikola Kozera 3A – Misia Niezapominajka (nr 89)
  • Cyborg – Gustaw Sitkowski 2AC – Miś Astronauta (nr 120)
  • Pola – Tosia Kaja 5A – Miś Mini (nr 144)
  • Legolas – Basia Morawska 5E – Miś Łucznik (nr 127)
  • Kubuś – Hania Billik 5C – Miś Narciarz (nr 47)
  • Piosenkarka Klementyna – Zosia Niedżwiedzka 3A – Misia Wakacyjna (nr 4)
  • Bonifacy – Aleksandra Pochodyła 1B – Miś Koci (nr 9)
  • Mikołaj – Milena Popiołkiewicz 6E – Miś Mikołajkowy (nr 125)

 

Data dodania: 2019-11-29 20:04:07
Data edycji: 2019-11-29 20:40:40
Ilość wyświetleń: 129

Konkursy

Ogłoszenia o konkursach i wynikach konkursów
Więcej informacji

Bezpieczeństwo

Widzę, reaguję, działam
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook