Szkolny system zgłoszeń IT

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

WCK Nadwiśle- DOM KULTURY W SZKOLE

Motto: „Człowiek rozwija się przez całe życie”

Antoni Kępiński

Wawerskie Centrum Kultury działa w „minifilii” na terenie Szkoły Podstawowej nr 204 na Cyklamenów 28. W przyjaźnie urządzonej i dobrze wyposażonej sali nr 21 na parterze odbywają się zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy mieszkańcy, nie tylko uczniowie szkoły- do sali można dostać się z łącznika między halą sportową a szkołą, funkcjonującego popołudniami jako samodzielne wejście.

W WCK Nadwiśle uczestnicy ćwiczą umiejętności wokalne, uczą się gry na instrumentach klawiszowych i na gitarze; działa pracownia plastyczna dla dzieci oraz zajęcia ceramiczne dla rodzin i dla dorosłych. Dzieci i młodzież doskonalą się w sztuce filmowania i fotografii, a także kreatywnego pisania i występów teatralnych. Poza zajęciami zachęcamy do gry w planszówki, których powstaje cała kolekcja.

Zajęcia sekcyjne są płatne. Dzieci ze świetlicy na zajęcia odprowadzamy (za upoważnieniem).

Po polepszeniu się sytuacji epidemicznej zaprosimy na warsztaty mamy z malutkimi dziećmi i seniorów, ruszy również Miejsce Aktywności Lokalnej, gdzie mieszkańcy będą mogli organizować spotkania, wykłady i projekcje. Powstanie także otwarta klubowa czytelnia dla młodzieży i dorosłych. W 2021 roku planujemy wiele warsztatów artystycznych i spotkań sąsiedzkich.

Koordynatorem WCK Nadwiśle jest Joanna Wichowska, kierownik Wawerskiej Strefy Kultury w Międzylesiu, a instruktorami są artyści i animatorzy- utalentowani, kompetentni, sympatyczni i z doświadczeniem pedagogicznym.

Zapraszamy do kontaktu i zapisu na zajęcia- są jeszcze wolne miejsca.

Kontakt: 514 963 165, nadwisle@wck-wawer.pl

Zapisu na zajęcia oraz opłat można dokonywać za pomocą platformy Strefa Zajęć: http://bityl.pl/Q4dtD

UWAGA: PODCZAS OBOSTRZEŃ ZWIĄZANYCH Z EPIDEMIĄ COVID-19 WCK NADWIŚLE PRACUJE JAK INNE DOMY KULTURY (np. z ograniczoną dostępnością lub wyłącznie on-line),PROSIMY SPRAWDZAĆ NA STRONACH

https://www.facebook.com/wcknadwisle

https://www.wck-wawer.pl/nadwisle/index

 

Data dodania: 2021-01-18 21:32:55
Data edycji: 2021-01-18 21:35:46
Ilość wyświetleń: 375
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook