Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

klasa

nauczyciel

sala

lekcja

Dzień
 tygodnia

I A

Agnieszka  Głowacka

czytelnia

4

piątek

I B

Sabina Sabadasz

świetlica

4

piątek

I c

Bożena Szaja

13

7

piątek

I D

Marta Sobkowicz

12

9

poniedziałek

I E

Edyta Jancewicz

5

5

piątek

II A

Krystyna Czaus-Pyra

11

9

czwartek

II AC

Martyna Brzozowska

10

4

piątek

II B

Anna Logińska

18

4

czwartek

II C

Dorota Milik-sztuka

6

3

piątek

II D

Sylwia Orzechowska

11

9

wtorek

II E

Magdalena Starzyńska

15

9

poniedziałek

III A

Iwona Sommer

11A

4

wtorek

11A

4

środa

III B

Katarzyna Jarzyńska

świetlica

4

wtorek

14

9

środa

III C

Małgorzata Fronczak

20

7

środa

29

3

piątek

III D

Magdalena Jeżyk

11A

8

poniedziałek

11A

9

środa

 

 

nauczyciel

koło

lekcja

sala

Dzień

tygodnia

Anna
Błaszczyk

Koło

historyczne

7

22

czwartek

Beata
Charyta-Galas

Koło

fizyczne

8

2

środa

Hanna
Dolińska

Koło

chemiczne

9

1

wtorek

Agata
Grzelak

Koło informatyczne

8

5

poniedziałek

Jolanta
Maliszewska

Koło

biologiczne

7

20

czwartek

Wioletta
Skrobisz

Koło

geograficzne

8

4

poniedziałek

Marta
Zawadzka

Koło j. angielskiego

7

29

czwartek

Magdalena
Duraj-Kwas

 

Koło

polonistyczne

7

24

piątek

 

Zajęcia dodatkowe dla uczniów wawerskich szkół

 

I ty możesz zostać najlepszym matematykiem

Cele:
- Popularyzacja matematyki wśród uczniów dzielnicy Wawer.
- Rozwijanie umiejętności korzystania z programów edukacyjnych wspomagających naukę matematyki.
- Rozwijanie logicznego myślenia.
- Kształtowanie umiejętności posługiwania się językiem matematycznym.
- Ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.
- Kształtowanie umiejętności stosowania matematyki w sytuacjach praktycznych, dostrzegania prawidłowości matematycznych w różnych dziedzinach nauki.
- Przygotowanie uczniów do udziału w konkursach matematycznych.
Pogłębienie więzi koleżeńskich  poprzez współpracę i zdrową rywalizację.

Środa, 14.55-15.40 sala 8. Zajęcia prowadzi pani Beata Rączkowska

 

Programowanie z wykorzystaniem aplikacji LOFI Block i zestawów edukacyjnych LOFI Robot

Na zajęciach dzieci, poznają świat robotyki i informatyki poprzez zabawę. Program przewiduje realizację kilkudziesięciu konstrukcji w ciągu roku szkolnego. Dzieci wykonają również konstrukcje bez instrukcji, polegając na swojej pamięci, wyobraźni i kreatywności.

I grupa – poniedziałek 14:55-15:40 sala 5a

II grupa – wtorek 14:55-15:40 sala 5a

Zajęcia prowadzą pani Małgorzata Pawlik i pani Agata Grzelak

 

KOŁO EKOLOGICZNE „ Wolna Ziemia”

Cele programu:

- rozwijanie świadomości ekologicznej,

- poznanie znaczenia terminu ekologia,

- dostrzeganie zagrożeń ekologicznych,

- kształtowanie świadomości ekologicznej i postaw proekologicznych,

- kształtowanie szacunku dla przyrody i wrażliwości na jej piękno,

- zrozumienie zależności istniejących w przyrodzie i związków człowieka z natura,

- uświadomienie zagrożeń środowiska wynikających z działalności człowieka,

- wypracowanie aktywnej postawy uczniów wobec problemów ochrony środowiska, poprzez podejmowanie działań na jego rzecz

środa - 8 lekcja w sali 20 i 1x/mies.- 4h w sobotę

Zajęcia prowadzą pani Jolanta Maliszewska- Jedynak
i pani Monika Nikiel-Zentala

 

Data dodania: 2019-10-30 09:20:16
Data edycji: 2020-01-26 16:21:50
Ilość wyświetleń: 455
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook