ZAKOPANE 2019

Regulaminy

Uczeń sportowiec

Zawody sportowe

UKS Wawer ZS 70

Życie sportowe

Wyniki

Gimnazjum

Szkoła Podstawowa

Klasyfikacja

Archiwum

strona sportowa

"Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać,aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudów i niewygód. Duch wyrzeczenia i solidarności, wierności obowiązkom. To wszystko należy do cnót sportowca. Zachęcam Was, młodych sportowców, abyście żyli zgodnie z wymaganiami tych wartości, abyście w życiu byli zawsze ludźmi prawymi, uczciwymi i zrównoważonymi. Ludźmi, którzy budzą zaufanie i nadzieję."

Ojciec Święty, Jan Paweł II, Polska, 5-17 czerwca 1999 roku

Cześć!

Witamy Cię na sportowej stronie naszej szkoły. Znajdziesz tutaj informacje o klasach sportowych, trenerach i współzawodnictwie sportowym. Poznasz również naszych najlepszych sportowców i ich wyniki osiągane na zawodach międzyszkolnych, zapoznasz się z naszymi sukcesami i porażkami.

Życzymy miłego serfowania!

A teraz trochę historii i teraźniejszości:

Zespół Szkół Nr 70 z Oddziałami Sportowymi powstał w 2001 roku i składł się ze Szkoły Podstawowej
Nr 204 i Gimnazjum Nr 106. W roku szkolnym 2001/2002 w Gimnazjum utworzyliśmy pierwszą klasę sportową. W obecnym roku szkolnym 2017/2018 mamy dziewięć klas o profilu sportowym: dwie gimnazjalne - IIGC, IIIGC oraz siedem klas w Szkole Podstawowej - Ic, IIc, IIIc, IVc, Vc, VIc i VIIc.

strona główna szkoły